15 filmów na udaną pierwszą randkę!

movie-date

Pierwsza randka to nie przelewki, więc nie chcecie na niej oglądać nudnych komedii romantycznych, których zdążycie obejrzeć mnóstwo, kiedy już będziecie w związku. Film na pierwszą randkę powinien być wyjątkowy, stymulujący i jedyny w swoim rodzaju. Tak jak te, które znajdziecie w poniższej galerii. Powodzenia!

Zostań właścicielem/ką tego bloga! Kliknij w link!

 


http://olx.pl/oferta/popularny-blog-na-sprzedaz-CID619-IDckh0Z.html

 

Once (2006)

axn-first-date-films-1

Ten film jest jak jedna wielka pierwsza randka! Historia Hansarda i Irglovy jest w gruncie rzeczy historią o łączeniu się z kimś dzięki pasji i rozwijaniu skrzydeł dzięki drugiej osobie. W tym wypadku chodzi o pasję do (kapitalnej) muzyki.

Poradnik pozytywnego myślenia (2012)

poradnik_2

Ponieważ każdy z nas jest odrobinę szalony i im szybciej to zaakceptujemy, tym szybciej odnajdziemy szczęście ;)

Jerry Maguire (1996)

jerry-maguire-1996-01-g

Czy jest coś bardziej podnoszącego na duchu i krzepiącego niż dwójka ludzi z bagażem doświadczeń zaczynająca życie od nowa we dwoje? Potraktujcie ten film jak zwiastun tego, co nadejdzie! Nie zapominajmy też, że „Jerry Maguire” doskonale łączy wątek sportowy z wątkiem miłosnym, więc żadna ze stron nie powinna poczuć się znudzona:)

Kochankowie z Księżyca (2012)

axn-first-date-films-4

Sam Shakusky i Suzy Bishop to prawdziwi zbuntowani kochankowie, a mają dopiero 12 lat! Arcydzieło Wesa Andersona sprawi, że na randce zaczniecie rozmawiać o waszych wspomnieniach z dzieciństwa – a to zawsze dobry temat do rozmów :)

Przeboje i podboje (2000)

axn-first-date-films-5

Oglądanie tego filmu we dwoje jest jak puszczanie waszej randce zrobionej przez siebie składanki (zresztą film doskonale opisuje uczucia i rozterki, jakie zazwyczaj temu towarzyszą). Jeśli osoba, z którą zamierzacie obejrzeć „Przeboje i podboje” interesuje się muzyką równie mocno jak wy, gwarantuję, że po seansie będziecie razem słuchać płyt :)

Ona (2013)

ona-2013-online_314486_800_600

Film Spike’a Jonze’a sprawi, że obydwoje odstawicie na trochę Facebooka i Twittera i zapragniecie rozkoszować się towarzystwem drugiej osoby z krwi i kości. Ponadto istnieje szansa, że seans popchnie was do ciekawej rozmowy o przyszłości komunikacji międzyludzkiej. Albo o architekturze. Albo o sztuce. Jednym słowem: na pewno zainspiruje was do jakiejś ciekawej rozmowy:)

Wall-E (2008)

axn-first-date-films-7

Ten film przypomni wam, że mimo że pierwsze wrażenie jest ważne, jeszcze ważniejsze jest danie szansy drugiej osobie i docenienie tego, kim jest naprawdę. No i fakt, że roboty porozumiewają się tylko za pomocą dźwięków czyni ten film jeszcze bardziej romantycznym.

Sposób na blondynkę (1998)

axn-first-date-films-8

Obejrzenie na pierwszej randce komedii to świetny pomysł. Zwłaszcza jeśli postawicie na nietuzinkową komedię jaką bez wątpienia jest „Sposób na blondynkę”. Oboje pokochacie uroczą i rozchwytywaną Mary i zakochanego w niej po uszy Teda, nie wspominając o całej galerii mniej lub bardziej odjechanych postaci drugoplanowych:)

Odlot (2009)

axn-first-date-films-9

Prolog do „Odlotu” to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających fragmentów filmu animowanego jaki kiedykolwiek dane nam było oglądać. Poza tym film Pixara opowiada o marzeniach i ambicjach, a to świetny temat do rozmów na pierwszej randce:)

Amelia (2001)

axn-first-date-films-10

Ten niezwykły francuski film sprawi, że zaczniecie traktować nawet najdrobniejsze przyjemności, jak niezwykłą przygodę i ucieczkę od szarej rzeczywistości. Pod warunkiem, że wszystkiego będziecie próbować razem:)

Zakochany bez pamięci (2004)

axn-first-date-films-11

Wizualnie oszałamiający film Michela Gondry’ego przypomni wam, że wasze dotychczasowe związki odpowiadają za to kim, jesteście. Zamiast rozpamiętywać je w nieskończoność, idźcie naprzód zbudowani doświadczeniami. Kto wie, może wasza randka okaże się początkiem czegoś naprawdę wyjątkowego.

Lewy sercowy (2002)

axn-first-date-films-12

Jedna z najdziwniejszych komedii prosto z głowy Paula Thomasa Andersona. Zobaczycie w niej m. in. Adama Sandlera próbującego grać na fisharmonii, kupującego mnóstwo puddingu i naparzającego się ze zbirami ze seks-telefonu w obronie swojej nowo poznanej miłości.

Zombieland (2010)

29948-zombieland-wipe-my-tears-with-cash

Wyobraźcie sobie komedię z Michaelem Cerą z zombie i Woodym Harrelsonem – oto „Zombieland”. Tylko że tutaj Micheala Cerę zastępuje Jesse Eisenberg.Jeśli wasza randka kocha horrory, założymy się, że spodoba jej się ta świetna wariacja na temat filmów o zombie;)

Był sobie chłopiec (2002)

axn-first-date-films-14

Ten film sprawi, że oboje na zawsze zmienicie zdanie na temat Hugh Granta.

Pan i Pani Smith (2005)

mr-mrs-smith-stills-33

Ten film ma Angelinę Jolie i Brada Pitta, namiętność i nienawiść, ciepło domowego ogniska i eksplozje – a więc wszystko, co czeka was w związku. No może poza Bradem i Angie, chociaż pewnie nie raz będziecie razem oglądać filmy z nimi w roli głównej w mroźne, deszczowe wieczory.

Udanych seansów!

Postanowiłem pójść za radą czytelników i dodać przynajmniej jeszcze jeden film :) Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły to podawajcie je proszę w komentarzach :)

50 Pierwszych Randek (2004)

50-pierwszych-randek-69234427

Adam Sandler nie poddaje się w staraniach o kobietę. Będziecie się przy tym filmie dobrze bawić. Jednak panowie powinni uważać, ponieważ płeć przeciwna może podnieść poprzeczkę ;)

Udanych seansów!